BOLERO ÇANTA KAZAK - Yarn Knit Patterns Bolero Bag end Pullover

Şemalı Bolero, Şemalı Çanta, Şemalı Kazak Modelleri, Şemalı Örgüler, Şemalı Yün Örgülerim, Şemalı Örnekler, Şemalı el örgüsü- Yarn Knit Patterns Bolero Bag end Pullover end How to Make it.

Sizlere aynı şemayla örebileceğiniz harika bir el örgüBOLERO ÖRNEĞİ ve meşhur bir ÇANTA Modeli ve aynı şemalı KAZAK örneğiyle yapılışını birlikte veriyorum. İnanıyorum ki beğeninize uygun ÖRGÜyü muhakkak bulacaksınız.

Örgü BOLERO ÖRNEKLERİ

BOLERONUN YAPILIŞI: Bu sizlere vereceğim şemayla aynı temelden, sadece İkili Saç Örgüsü tekniğini İkinci boğumda kesiyorsunuz. Yaptığınız Altıgen örgüleri dantelde olduğu şekilde birleştiriyorsunuz. Örgünün nasıl dikileceği de resimlendirilmiştir. Kolay Gelsin. :)

İŞte Kazak Aynı teknikle ve şemayla örmek mümkün olan ÇANTA MODELİM.

Bu çantayı nette muhakkak bolca görmüşsünüzdür. Ama knitting Örgü sitelerince bir farkla yayınlandı :) bu çantanın yapımı ÖRGÜ ŞEMALI.

Ve işte aynı şemadan örülmüş  KAZAK MODELİ.

Nasıl ÖRGÜYE Başlıyorum diyeceğiniz türden ÖRGÜLER di mi ? :)

KAZAK ÖRNEĞİM ve ÇANTAda bu şema ile örülmüştür.

Tıklayın ve ÖRGÜnün detayını görün. Click pls pic, for how to make it Knit Patterns.

Unutmadan Kazak Örneğimin robası ayrı örülerek, bedene bu şekilde iğne ile birleştiriliyor. Bedendeki yani kazağın önündeki roba kesimi aynı reglan kol kesimi tekniğindeki gibi yapılıyor. Her dönüş sırasında bu modelde iki ilmek birden eksiltiyoruz. Biraz yayvan bir kesim olacak.

ÖRGÜ detayı.

İkili pirinç örgüyle ve SAç Örgüsüyle örülmüş.

KAZAĞIN robası resimleri.

İŞte Şemaya göre örgümüzü bu şekilde kolayca örebiliriz.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !